2008-2014. На території аеропорту розташовується авіаційна техніка аероклубу та приватні літачки Ан-2, Як-52, Як 18Т, Морава. Виконуються сільськогосподарські роботи за допомогою Ан-2. Періодично приймаються літаки та гелікоптери малої авіації. Мешканці та гості міста часто фотографуються біля літаків. Особливо користуються популярністю весільні фото на фоні літаків у тих пар родичі яких мали відношення до авіації.

 

 2013. До аеропорту повертаються літачки аероклубу. На території перону встановлюють завод для виробництва бетону під будівництво гіпермаркету "Епіцентр". З часом місцева влада відмовляється від свого дозволу на будівництво і на території перону залишається кілька вагонів щебню. У 2014 року цей щебень згодився для будівництва військових укріплень аеродрому.

 

2012 Аеродром нагадує мешканцям міста що він ще має військовий потенціал. Для прикриття з повітря футбольного чемпіонату на аеродром прилітають військові літаки Су 27 з Миргорода . Краматорск Інфо та форум.

 

2011 в аеропорту починає проводити покатушки гелікоптер пана Колєснікова з Харкова.

 

2009 — 2013 проводяться змагання авіамоделістів з різних країн СНД на злітно-посадовій смузі аеродрому. Можливо уже тоді хтось з них готується нападати на Україну, бо як бачите свої обличчя вони ховають від фотографування. Подібні фото були між передвоєнними зустрічами військових СРСР та Німетчини.

 

2005-2014  На території аеропорту працюють клуби "Альтанка" та "Гарний коник". Аеропорт стає улюбленим місцем відпочинку  мешканців та гостей Краматорська. На території прилеглій до аеропорту облаштовується 14 місць відпочинку.

 

 2008. Робиться спроба почати реконструкцію аеродрому та аеропорту. Укладена угода про продаж інвестору аеропорту за 1,2 мл. доларів з отриманням завдатку у 100 тис. доларів. Плани інвесторів руйнуються через напад Російської федерації на Грузію. Світові фінансові установи починають перераховувати свої фінансові ризики і відмовляються від фінансування проекту. Керівництво "Амстор" періодично прилітає гелікоптером до аеропорту контролювати хід будівництва свого торгівельного центру у місті.

 

 2005-2013 На руліжній дорожці проводяться аматорські автоперегони на 400 метрів навіяні популярним серіалом "Форсаж". Саме краще що вони дають аеропорту ,це розчистку рульової доріжки від бурʼянів.

 

  2004 Місцевий чиновник, без дозволу та згоди з боку адміністрації аеропорту, та з порушенням виборчого законодавства силою встановлює в аеропорту рекламну політичну розтяжку. Його незаконні дії негайно оскаржуються у міського прокурора з залученням представників кандидата у президенти Ющенко. Насильно рекламований кандидат Янукович програє. Чиновник нажаль дочасно помирає так і не пояснивши причину свого протиправного вчинку.

 

 2003 На території аеропорту проводяться семінари для 70 співробітників ТОВ "Діоріт" з різних куточків Донецької області. Яструб тренується ганяти птахів з аеродрому перед прильотом літаків для забезпечення авіаційної безпеки.

 

   2001 Аеропорт відвідує мандруючий лама Терасава зі слів його прихильникіав єдиний у світі маючий благословення мандрувати з шарірою Будди. Започатковується місце будівництва ступи як символу просвітленної свідомості. На місці домовленостей присутні два католицькі монахи ієзуіти. Місцеві органи влади дають письмову згоду на будівництво споруди ступи на території аеропорту. Несподівано, місцевий ініціатор будівництва за відсутності керівництва аеропорту змінив домовленості та почав будувати в аеропорту власну ступу на неосвяченому Терасавою місці і Терасава під цим приводом відмовляється від здійснення власного проекту. На освяченому місці ступи в аеропорту залишається тільки памʼятні цеглини і невгамовані почуття та очікування людей. Неосвячена ступа з замурованими сутрами порушника залишається недобудована і на її місці бетонується площадка і встановлюється альтанка для відпочинку і роздумів. На відкриття ступи планувався прильот відомих у світі буддистів які мають власні літаки. Також були сподівання що буддисти відвідуючі Україну неодмінно будуть відвідувати і ступу у аеропорту Краматорська. Після такого невдалого початку ТОВ "Діоріт" дало дозвіл на випуск глянцевого журналу з 40 місцевими кислотними авторами з назвою журналу "Ступа". Редактор Грицай. Після презентації цього журналу у Львові на книжковому ярмарку через кілька годин Донецьке керівництво СБУ конфіскувало весь тираж журналу і подало до суду позов про його закриття як екстремістського. У якості ілюстрації екстремізму було заявлено фото на якому лялька з пожмаканого паперу валялась на сходах обмотана білими нитками і облита клеєм. Донецька суддя була в шоці від мистецтва "Ступи" або симулювала шок для генерала СБУ який пізніше зрадив Україну.

 

  2001.09.11 Здійснений перший чартерний рейс у відновлений цивільний аеропорт Краматорськ. Командиром літака був Кукуруза з Дружківки. Нажаль, саме в цей день стався терористичний акт у Нью Йорку з використанням літаків, це на кілька років загальмував розвиток авіаційної галузі у всьому світі і позначилось на можливостях розвитку аеропорту Краматорськ.

 

   2001.05.31 Відновлений сертифікат льотної придатності аеродрому за цивільними процедурами.

 

 

  1999.12.30 Укладається договір купівлі-продажу будівель та споруд, обладнання та майна ліквідуємого державного комунального підприємства "Аеропорт Краматорськ" між ТОВ "Діоріт" і ліквідаційною комісією. На фото зліва направо Рудометкін Олександр, Клименко Ганна, Подушкін Дмитро, Подушкіна Катерина, Гуцул Валентина, Циліковський Олександр,Столбушкіна Рімма, Межевітінов Максим, Кривулін Борис, Гутиря

  1999 рік. Перед купівльою аеропорту проводиться маркетингове дослідження на авіаційній виставці у м. Києв щодо можливості виробництва літаків з вуглепластику на території аеропорту. Отримано два попередніх замовлення з боку італійців і п'ять замовлень з боку канадців. Після купівлі аеропорту конструктор відмовляється виконати вимоги замовників змінити назву літака і підсилити передню стійку. Аеропорт було придбано, а проект під який його планувалось використати так і не було розпочато.

 

  1998.12.21 Постанова Арбітражного суду про визнання банкротом ДКП "Аеропорт Краматорськ" та призначення ліквідаційної комісії. Обладнання КДП аеропорту.

Додати коментар


Захисний код
Оновити